Home
Home Komplexní řešení Přenosné terminály

Přenosné terminály

  • Lehký, přenosný a plně programovatelný terminál F734 je nejprodávanějším modelem a je k dodání v obou variantách, dávkové a bezdrátové.
  • Bezdrátový model F734/RF s radiofrekvenčním přenosem odpovídá Evropskému standardu ETSI 300-220 a tudíž není potřebná uživatelská licence. Váhou pouhých 180 gramů je tento mikroterminál na začátku řady Formula, nicméně výkonem a funkcemi se řadí do produktů vyšší třídy. S pamětí RAM až 1 MB je předurčen pro použití s velkými databázemi. S laserem pro čtení čárových kódů na vzdálenost až 70 centimetrů při použití NiCd akumulátorů vydrží v provozu až 15 hodin. Jak je na pohled patrné, terminál má značnou odolnost a je určen do průmyslových aplikací za všech provozních podmínek. Odolnost proti pádu z 1m na pevnou podlahu, odolnost proti vodě a prachu, rozmezí pracovních teplot v rozmezí -20°C až +50°C. Podsvícený grafický displej 4 řádky po 16 znacích, nepřetržitě zobrazuje všechny provozní a kontrolní ikony. Klávesnice s 25 klávesami umožňuje snadnou obsluhu všech funkcí.
  • Využití v skladovém hospodářství SB Kompletu:
    • sběr dat při prodeji ve velkoprodejnách, skladech - skladník načte kód zboží, zobrazí se název a aktuální cena, skladník je vyzván k zadání počtu kusů, zároveň je zobrazena cena celkového nákupu .
    • Toto zboží je poté exportováno do skladu SBK, kde se s ním dále pracuje obvyklým způsobem.
    • Obdobným způsobem pracují i aplikace pro příjem , zaskladnění a inventarizaci zboží.