Home
Home Software Prodejní a restaurační system pro vystavy

SYSTÉM PRO VÝSTAVY

pdf/Systém pro vystavy1

Objednávka občerstvení

veletrhy/ikony/dotyk_objednavka_80

Systém je provozován na počítači s připojeným dotykovým displejem. Je spuštěna aplikace pro objednávku zboží a následný tisk na tiskárnu účtů. Stanice je možno spojovat v síti.

veletrhy/ikony/prodej_1_objednavka_80

Obsluha pouhým dotykem prstu na obrazovku zvolí stolek,pro který přijímá objednávku a zadá požadovaný sortiment. Po ukončení objednávky stikem tlačítka Objednat vytiskne doklad v místě přípravy a výdeje.

veletrhy/ikony/dotyk_mobil_objednavka_80

Systém je možno provozovat i na zařízení, které je připojeno bezdrátovou sítí.

veletrhy/ikony/prodej_objednavka_80

Obsluha může dojít až k zákazníkovi a přímo u stolku provede objednávku.  Tato se opět tiskne v přípravně. Dotykový displej je opět samozřejmostí.

veletrhy/ikony/face_objednavka_80

Příklad aplikace, ve které se zadávají objednávky na jednotlivé stoly.

veletrhy/ikony/face_1_objednavka_80

V teto aplikaci se nezasdávají stoly a objednávka může být realizována přímo u výdejního pultu. Vhodné pro samoobsluhu zákazníka.

veletrhy/ikony/face_2_objednavka_80

Složitější aplikace, možnost více stolů v další obrazovce a také větší počet položek zboží. Tyto jsou členěny do jednotlivých skupin zboží. Po zadání skupiny se zobrazí další úroveň s možností volby konkrétní položky.

Docházkový systém

veletrhy/ikony/dochazka_80

Sestava obsahuje PC s možností připojení dvou monitorů. Na prvním, dotykovém displeji je spuštěna aplikace umožňující zaznamenání příchodu zákazníků s možností jejich editace a tisku . Na druhem monitoru /může být i velkoplošný / běží reklamní spot a při příchodu klienta se zobrazí uvítací text.

veletrhy/ikony/face_dochazka_80

Aplikace pro dotykový displej při docházce. Je možno použít adresář klientů z externí databáze, potom je možno provést pouze aktualizaci. Při příchodu nového klienta se založí nový záznam.

veletrhy/ikony/karta_lapp_1_80

Identifikace Vašich zákazníků je možná dle předem vyrobených karet. Použitý materiál - papír, laminát ...

veletrhy/ikony/karta_lapp_2_80

Karta může obsahovat i identifikaci zákazníka čarovým kodem.