Home

SATO CT 400

SATO CT-400

POS/ct-400_01-125

Termotransfer a termodirekt tiskárny CT-400 jsou vhodné pro široké spektrum aplikací a ideální pro uživatele vyžadující vysokou rychlost tisku a prvotřídní kvalitu nejen textu a čárových kódů, ale i grafiky. Mohou být použity všude, kde jsou zapotřebí a kde jsou žádány.
Pro CT-400 byl vyvinut a vyroben speciální antimikrobiální kryt, který předurčuje tento model do oblasti průmyslu, kde požadavek „čistého prostředí“ je na prvním místě. Jsou to především farmaceutický a kosmetický průmysl, zdravotnictví, laboratoře a další sterilní prostředí.
CT-400 byla vyvinuta s ohledem na požadavky budoucnosti. Použitím nejnovější RISC technologie a velmi rychlých rozhraní je etiketa připravena za zlomek času. Díky vysoké přenosové rychlosti dat a rychlosti procesoru tiskne CT-400 kontinuálně bez pauzy mezi etiketami i v případě že každá etiketa obsahuje jiná data a grafiku. Přínos je jednoznačný, ušetřený čas i peníze!
CT-400 to je rychlá instalace, snadné ovládání, jednoduchá údržba a bezproblémový tisk z jakékoliv WindowsTM aplikace jako je Word, Excel, Access, Corel Draw a další. CT-400 jsou rychlé, velmi kvalitní a univerzální tiskárny, navržené tak, aby excelovaly ve stále náročnějších požadavcích trhu.